Winelink24 on alkohoolsete jookide müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Cajun OÜ (registrikood 10305686) (edaspidi Winelink24). Kasutustingimused on Winelink24 ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks. Winelink24 müüb tooteid juriidilistele ja  füüsilisest isikust tarbijatele. Winelink24 ja klientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest. Winelink24 ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.Winelink24.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega. Winelink24 müüb alkohoolseid tooteid ainult täisealistele klientidele. Winelink24 veebilehelt ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Samuti kinnitate ostu sooritades, et Winelink24 e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad Teile. Alkohoolsete toodete ostu korral ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Winelink24 võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik ID-kaardiga tuvastada. Winelink24 jätab endale õiguse piirata toodete müüki ebatavaliselt suuremahuliste kaubapartiide tellimise korral. Juhul kui tellitud tooteks on spetsiaalselt ostja esitatud tellimuse alusel valmistatud, tellitud või töödeldud toode, kuuluvad tellimuse tühistamisega tekkida võivad täiendavad kulutused ostja poolt hüvitamisele täies mahus. Winelink24 jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti. Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

Winelink24 e –poe kasutusleping Cajun OÜ , (edaspidi MÜÜJA) ja klient, kes vormistab Winelink24 e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele vastavalt oma isikuandmed (edaspidi KLIENT ) , sõlmisid käesoleva Winelink24 e -poe kasutuslepingu (edaspidi kasutusleping).

1.Winelink24 e - pood 1.1 Winelink24 e-pood on MÜÜJA poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük KLIENDILE

1.2 Winelink24.ee on MÜÜJA poolt registreeritud kaubamärk.

2. KASUTUSLEPINGU ÜLDSÄTTED

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu seadustest ja muudest õigusaktidest ning Winelink24 e -poe kasutuslepingus kokkulepitust.

2.2. MÜÜJAL on õigus mistahes ajal teha Winelink24 e-poe poolt pakutavasse toode valikutesse muudatusi.

2.3.MÜÜJAL on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult KLIENDILE.

3.KONTO LOOMINE

3.1.Tellimislehel on võimalik teha linnuke kasti “LOO KONTO”. KLIENDIL tuleb valida endale meelepärane salasõna ja konto ongi loodud. KLIENT saab oma e mailile sellekohase kinnituse.

4.KLIENDI PRIVAATSUS

4.1.Winelink24 e pood ei avalda KLIENDI isikuandmeid kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Andmete töötlemisel lähtutakse Isikuandmete kaitse seadusest ja muudest õigusaktidest. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, va juhul kui seda näeb ette kehtiv seadusandlus. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Winelink24 e poe andmebaasist.

5.TELLIMINE ,TELLIMUSE TÜHISTAMINE ja TRANSPORT

5.1. Leidke ekraanil asuvast tootekategooriast sobiv toode ning klikkige sellel. Avaneb alamkategooria ning Te näete kõiki alamkategooria tooteid. Leidke endale sobiv toode ja klikkides tootel avanevad kogu selle tootegrupi tooted. Edasi valige Teid huvitav konkreetne toode ja klikkides tootel kuvatakse Teile toode koos lisainformatsiooniga. Kui soovite osta, siis klikkige ”LISA OSTUKORVI”. Teie poolt valitud tooted lisanduvad automaatselt ostukorvi .Valituid tooteid on võimalik näha kui vajutate nuppu “VAATA”, mis asub üleval paremal nurgas. Ostukorvis on võimalik valitud toodete koguseid muuta või kustutada. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka ülemisel paneelil olevat Otsi lahtrit. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage nupule "OTSIN". Seejärel kuvatakse Teile tooted, mis võiksid Teie otsingukriteeriumile vastata. Samamoodi võite välja valida ka teised tooted, mida soovite osta. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ülal paremal olevale ostukorvi väljale. Sealsamas on pidevalt näha ka Teie ostukorvi maksumus.

5.2.Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage nuppu "TELLIMINE".

5.3.Valige Teile sobilik kauba kättetoimetamise viis (Smart Post, Omniva ( Eesti Post) , DPD) ning täitke kõik vajalikud väljad. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Tellimuse kättesaamise kinnitamiseks saadab winelink24 Teile vastavasisulise e-kirja. Tellimus toimetatakse kliendini SmartPosti, Omniva, DPD vahendusel tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Cajun OÜ arvelduskontole. Tarne hinnaarvestus toimub automaatselt ja seda kuvatakse paralleelselt tellimuse ajal KLIENDILE ning tarne maksumuse lõpphind tuuakse eraldi arve peal välja. Winelink24 ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Winelink24 ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab winelink24         e poes olevale.

5.3.2.Juhul kui klient on valinud kättetoimetamiseks SmartPosti ( hind alates 2,79€ ) pakiautomaadi, tarnitakse kaup kliendini tellimuse vormistamisel kliendi poolt valitud SmartPosti pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub info kliendi telefonile SMS-ina või e mailile teatena koos paki väljastuskoodiga. Kui klient ei lähe pakile valitud pakiautomaati SmartPosti poolt seatud ajavahemiku jooksul järgi, siis kannab klient kõik sellest tulenevad paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

5.3.3. Juhul, kui klient valib kauba kohaletoimetamise menüüst – Tulen ise järele, siis kokkuleppel KLIENDIGA toimetab Winelink24 tellimuse Paides asuvasse kauplusesse "Kohvipood" Rüütli 2 (kauplus avatud T-R 10-17 L10-14 ) või on võimalik kättetoimetamine kokkuleppides telefonil 5045592. Kella 22-st kuni kella 10-ni alkohoolsete jookide kohale toimetamist ja üle andmist ei toimu. Winelink24 informeerib KLIENTI telefoni või e-posti teel hetkel, kui tema poolt tellitud kaubad on valmis üleandmiseks. Vastav info edastatakse KLIENDILE hiljemalt 2 - 4 tööpäeva jooksul raha laekumisest Cajun OÜ arveldusarvele. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud KLIENDILE isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kokkuleppel KLIENDIGA.

5.4.Valige Teile sobilik maksmise viis (ülekandega või pangalingi kaudu). Ülekandega tasumisel broneeritakse Teie poolt valitud kaup 24 tunniks. Kui selle aja jooksul pole raha Cajun OÜ kontole laekunud, tühistatakse Teie tellimus ning Teile saadetakse vastavasisuline e-kiri. NB ! Pangalingiga makstes vajutage peale makse sooritamist nuppu “TAGASI KAUPMEHE JUURDE“.

5.5. Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele on kauba kvaliteediga mitte rahul olles Teil õigus Winelink24 e poest tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Kui toode siiski tagastatakse, siis kannab tagastuskulu KLIENT. Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada koheselt kauba kättesaamisel Winelink24 e poodi e-posti aadressil Vale või defektiga kauba väljavahetamisel või tagastamisel kannab kauba tagasisaatmise kulud Winelink24. Kui te olete otsustanud kauba tagastada, teatage meile otsusest aadressil pood@winelink24.ee ning me tagastame teile kauba maksumuse va. transpordikulud peale kauba kättesaamist. Juhul kui peale KLIENDI poolt tellitud kauba tagastamist ilmneb, et toode ei vasta Winelink24 e -poe kasutuslepingu punkti

5.5 toodud tingimustele, siis raha KLIENDILE ei tagastata ning tagastatud toode jääb Winelink24 e poe juurde hoiule. Hoiustamise või KLIENDILE toote tagastamisega seotud kulud katab KLIENT.

6. TOOTED JA HINNAD 6.1.Winelink24 e - poes pakutavate toodete laoseisu on KLIENDIL alati võimalik jälgida toote tellimuse lahtrist.

6.2 Juhul, kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab Winelink24 e-poe töötaja KLIENDIGA ühendust ning pakub uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või vastavalt KLIENDI kirjalikule soovile, makstud raha tagastamise. KLIENDILE tagastatakse raha koheselt, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

6.3. Kõik Winelink24 e poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ning E-toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

6.4 Winelink24 e-poes pakutavaid tooteid müüakse nii juriidilistele kui ka füüsilistele isikutele.

6.5.KLIENT valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed vastavalt siis kas juriidiline ettevõtte andmed (reg kood, address, kontakttelefon, e posti aadress, kättetoimetamise aadress , postiindeks) või füüsiline isik (ees – ja perekonnanimi, kontakttelefon, e -posti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi või panga ülekande vahendusel

6.6.Kõik Winelink24 e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

6.7.Winelink24 e poel on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale KLIENDI poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Winelink24 tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

7. ÜLDISED TINGIMUSED

7.1. KLIENT kohustub kasutama Winelink24 e-poe teenust ainult vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

7.2.Winelink24 jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad koheselt seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

8. Winelink24 e poe kasutuslepingust tulenevad erimeelsused KLIENDI ja Winelink24 vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele sedustele. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Paide Maakohtus. Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.